Dobrodružné

Alexander Dumas - Pařížští Mohykání (2 svazky, il. V. Olíva)

kód: M528911D-B

ilustrace: Viktor Olíva
překlad: Josef Sterzinger
nakladatel: J. Otto, Praha
rok vydání: 1908-9
počet stran: 652 + 616
stav: původní vazba, pěkně zachováno, u I. dílu "vyšisovaný" hřbet (viz foto)

»»»
480 Kč
Charmian Kittredge Londonová - Jack London a Havaji (2 díly v jedné knize)

kód: M511211B-D

překlad: Ivan Schulz
nakladatel: B. Kočí, Praha
rok vydání: 1925
počet stran: 182
stav: původní vazba ?, velmi pěkně zachováno

»»»
80 Kč
Eduard Štorch - Bronzový poklad (il. Z. Burian)

kód: M475111D-DE

ilustrace: Zdeněk Burian
nakladatel: Stát. nakl. dětské knihy, Praha
rok vydání: 1963
počet stran: 168
stav: původní vazba, pěkně zachováno

»»»
80 Kč
Ernest Thompson Seton - Artickou prérií (Knihovna Walden sv. VIII) Ernest Thompson Seton - Artickou prérií (Knihovna Walden sv. VIII)

kód: M553612D

překlad: B. Z. Nekovařík
nakladatel: Knihovna Walden, Praha
rok vydání: 1925
počet stran: 292
stav: dobová vazba, dobře zachováno

»»»
120 Kč
Ernest Thompson Seton - Dva divoši (Kod. sv. č. 60)

kód: M546311D

ilustrace: autor
překlad: Libuše Bubeníková, Jiří Valja
nakladatel: Stát. nakl. dětské knihy, Praha
rok vydání: 1962
počet stran: 384
stav: původní laminovaná vazba, pěkně zachováno

»»»
80 Kč
Ernest Thompson Seton - Monarcha, románek šedého medvěda Ernest Thompson Seton - Monarcha, románek šedého medvěda

kód: M552512D

ilustrace: E. T. Seton
překlad: Bohumil Z. Nekovařík
nakladatel: Bohumil Z. Nekovařík, Praha
rok vydání: 1925
počet stran: 112
stav: původní celoplátěná vazba (obálka vevázána), velmi pěkně zachováno

»»»
250 Kč
F. J. Andrlík - Cestou do Australie F. J. Andrlík - Cestou do Australie

kód: MS419700D

ilustrace: 4x barevná chromolitografie,
31 vyobrazení v textu
nakladatel: Alois Hynek, Praha
rok vydání: kol. r. 1900
počet stran: 260 + obr. přílohy
stav: původní vazba, nepatrně odřený
hřbet (viz foto), jinak pěkně čisté, zachovalé
»»»
600 Kč
František Flos - Lovci orchidejí

kód: M551511DE-D

ilustrace: Václav Junek
obálka: Pavel Rajský
nakladatel: Albatros, Praha
rok vydání: 1975
počet stran: 404
stav: původní vazba s obálkou, pěkně zachováno

»»»
120 Kč
František Lev - V táboře pod Malinovou horou (il. M. Novák)

kód: M532111DE-D

ilustrace: M. Novák
úprava: V. Vojtěchovský
nakladatel: Vojtěch Šeba, Praha
rok vydání: 1947
počet stran: 272
stav: původní vazba, chybí titulní list, jinak pěkně zachováno

»»»
180 Kč
G. von Brühl - Dožecí levoboček (5 svazků) G. von Brühl - Dožecí levoboček (5 svazků)

kód: MS317709D

překlad: Em. Jarka
nakladatel: Josef Šrámek, Praha
rok vydání: 1927
počet stran: 256 + 232 + 328 + 304 +132
stav: výborný, dobová vazba

»»»
1500 Kč
Harriet Beecher Stove - Chatrč strýce Toma (il. J. Goth)

kód: M523311D-DE

ilustrace: J. Goth
překlad: W. F. Waller
nakladatel: Alois Hynek, Praha
rok vydání: neuveden
počet stran: 252
stav: původní vazba, dobře zachováno

»»»
150 Kč
J. O. Curwood - Zlaté údolí (il. Z. Burian) J. O. Curwood - Zlaté údolí (il. Z. Burian)

kód: M552412D

ilustrace: Zdeněk Burian
překlad: Alexander Fleischer
nakladatel: Novina, Praha
rok vydání: 1934
počet stran: 192 + obr. přílohy
stav: původní celoplátěná vazba, pěkně zachováno

»»»
480 Kč
Jack London - Joe mezi piráty (il. Z. Burian) Jack London - Joe mezi piráty (il. Z. Burian)

kód: M552112D

ilustrace: Zdeněk Burian
překlad: S. Klíma
nakladatel: Toužimský a Moravec, Praha
rok vydání: 1938
počet stran: 136 + obr. přílohy
stav: původní celoplátěná vazba, pěkně zachováno

»»»
480 Kč
Jack London - Potulky po ostrovech jižního moře (2 díly v jedné knize)

kód: M510911B-D

překlad: Marie Reisingrová
nakladatel: B. Kočí, Praha
rok vydání: 1925
počet stran: 148
stav: původní vazba ?, velmi pěkně zachováno

»»»
80 Kč
Jack London - Povídky rybářské hlídky

kód: M511011B-D

překlad: Ivan Schulz
nakladatel: B. Kočí, Praha
rok vydání: 1923
počet stran: 146
stav: původní vazba ?, velmi pěkně zachováno

»»»
80 Kč
Jack Schaefer - Jezdec z neznáma (KOD sv. č. 178)

kód: M551011DE-D

ilustrace: Zdeněk Netopil
překlad: Michael Žantovský
nakladatel: Albatros, Praha
rok vydání: 1988
počet stran: 128
stav: původní laminovaná vazba, velmi pěkně zachováno

»»»
80 Kč
James Oliver Curwood - Prales v plamenech

kód: M488811D

ilustrace: neuvedeno
překlad: Ivan Schulz
nakladatel: Českomoravské podniky tiskařské a vydavatelské, Praha
rok vydání: 1926
počet stran: 258
stav: původní vazba, dobře zachováno, drobné "otřepení" na deskách (viz foto)

»»»
120 Kč
Jaroslav Foglar - Tábor smůly skautské taškařice

kód: M483711DE-D

typo: Miroslav Pechánek
nakladatel: Vydavatelství a nakladatelství Novinář, Praha
rok vydání: 1990
počet stran: 104
stav: výborný, původní vazba s obálkou

»»»
80 Kč
Josef Augusta - Zavátý život (il. Z. Burian) Josef Augusta - Zavátý život (il. Z. Burian)

kód: MS307809D-PV

ilustrace: Zdeněk Burian
nakladatel: Václav Pavlík, Praha
rok vydání: 1941
počet stran: 256
stav: výborný, původní vazba

»»»
400 Kč
Josef Svátek - Pražský kat

kód: M428100H-D

nakladatel: František Bačkovský, Praha
rok vydání: 1905
počet stran: 572
stav: původní vazba, mírně odřený
hřbet (viz foto), jinak velmi pěkný stav
»»»
240 Kč
Jules Verne - Tajemný ostrov (3 díly) Jules Verne - Tajemný ostrov (3 díly)

kód: MS352809D

ilustrace: Angel Zeyer
překlad: Gustav Žďárský
nakladatel: B. Kočí, Praha
rok vydání: 1906
počet stran: 84 + 88 + 82
stav: dobová převazba (slepý hřbet),
uvnitř pěkně čisté, obálky vevázány

»»»
240 Kč
Jules Verne - Tajuplný ostrov

kód: MS426300D

ilustrace: J. Férat
obálka: Josef Prchal
překlad: Václav Netušil
nakladatel: Albatros, Praha
rok vydání: 1978
počet stran: 494
stav: původní vazba s obálkou,
pěkně zachováno
»»»
180 Kč
Jules Verne - Vynález zkázy (il. K. Lhoták, Karavana sv. č. 7)

kód: M535911DE-D

ilustrace: Kamil Lhoták
překlad: Anna Kučerová
nakladatel: Stát. nakl. dětské knihy, Praha
rok vydání: 1959
počet stran: 248
stav: původní brož, pěkně zachováno

»»»
120 Kč
Jules Verne - Zmatek nad zmatek

kód: M535011DE-D

úprava: Jiří Blažek
překlad: Bohumil Franěk
nakladatel: Mladá fronta, Praha
rok vydání: 1957
počet stran: 140
stav: původní vazba s obálkou, obálka podlepena, jinak dobře zachováno

»»»
180 Kč
Julius Verne - Dvacet tisíc mil pod mořem Julius Verne - Dvacet tisíc mil pod mořem

kód: M442611D-DE

ilustrace: Neuvill a Riou
přeložil: Jar. Janeček
nakladatel: Jos. R. Vilímek v Praze
rok vydání: kol.r. 1900
počet stran: 550
stav: celoplátěná vazba, dobře zachováno,
občas uvolněný list
»»»
380 Kč
Pavel G. Nisovoj - Román ledové pouště

kód: M508511D-A

obálka: J. R. Vávra a S. Kittner
překlad: V. Vitinger
nakladatel: L. Mazáč, Praha
rok vydání: 1932
počet stran: 256
stav: původní vazba s obálkou, obálka mírně podlepena, jinak pěkně zachováno

»»»
100 Kč
Rafael Sabatini - Scaramouche (Román z francouzské revoluce) Rafael Sabatini - Scaramouche (Román z francouzské revoluce)

kód: M542011D

ilustrace: neuvedeno
překlad: neuvedeno
nakladatel: Miroslav Nebeský, Praha
rok vydání: 1925
počet stran: 456 + obr. přílohy
stav: původní vazba, pěkně zachováno, obálka vevázána

»»»
180 Kč
René Fonck - Orel letecké eskadry René Fonck - Orel letecké eskadry

kód: M542111D-H

obálka: J. R. Vávra
překlad: Václav Vitinger
nakladatel: L. Mazáč, Praha
rok vydání: 1931
počet stran: 216 + obr.
stav: původní vazba, velmi pěkně zachováno

»»»
160 Kč
Skaut Junák - kompletní ročník 32 Ilustrace:Z.Burian

kód: MS156208D-CA

rok vydání: 1969
ilustrace: Z. Burian, M. Čermák a další
stav: velmi dobrý stav
29 sešitů
»»»
500 Kč
Položek v košíku: 0
Celkem: 0 Kč
Zobrazit košík Obchodní podmínky

Přihlášení

Přihlásit se přes Facebook:
Přihlásit se přes Facebook Zapomenuté heslo Nová registrace

Speciální nabídka

obal: Josef Týfa
nakladatel: Academia, Praha
rok vydání: 1977-82
počet stran: 644 + 580 + 540 + 640
stav: původní vazba s obálkou, velmi
pěkně zachováno, 4 svazky
 


kolektiv autorů - Umělecké památky Čech (4 svazky)
1600 Kč

Speciální nabídka

obálka: Robin Brichta (obraz Ilji Repina)
překlad: T. Hašková, J. Hulák
nakladatel: Academia, Praha
rok vydání: 2004
počet stran: 660
stav: výborný (nová), původní vazba s obálkou

Fjodor Michajlovič Dostojevskij - Běsi
150 Kč

Speciální nabídka

nakladatel: J. Otto v Praze
rok vydání: 1888 - 1943
počet stran: + - 900
stav: původní polokožená vazba, velmi pěkně zachováno, nepatrně odřené na několika dílech "vršky" hřbetů (viz foto)


Ottův slovník naučný 1888-1943 - kompletních 40 svazků "Stříbrná varianta" Ottův slovník naučný 1888-1943 - kompletních 40 svazků "Stříbrná varianta"
40000 Kč

Antikvariát Motýl 2007-2012

NAŠI PARTNEŘI : Nakladatelství Smart Press; Vyhledávače : Naakup.cz, CenyZboží.cz, eshop-katalog.cz, Internetové obchody

TOPlist