Memoáry

A. Oldham, T. Calder, C. Irwin - ABBA A. Oldham, T. Calder, C. Irwin - ABBA

kód: M495311HV-ME

úprava: Bohumil Fencl
překlad: Alena Šmídová
nakladatel: BB art
rok vydání: 1998
počet stran: 236 + obr. přílohy
stav: původní vazba s obálkou, velmi pěkně zachováno

»»»
120 Kč
D. M. Thomas - Alexandr Solženicyn (Století v jeho životě II.)

kód: M472011ME-H

obálka: Miloš Novák
překlad: M. Dvořák, D. Dvořáková
nakladatel: Práh, Praha
rok vydání: 1999
počet stran: 328 + obr. příloha
stav: výborný, původní vazba s obálkou

»»»
120 Kč
Eduard Táborský - Presidentův sekretář vypovídá

kód: M447211EX-ME

nakladatel: Konfrontace, Švýcarsko
rok vydání: 1983
počet stran: 312
stav: výborný, původní vazba s obálkou
»»»
200 Kč
Jaroslav Pokorný - Dante (Portréty sv. č. 19)

kód: M529911ME-H

obálka: Milan Hegar
nakladatel: Orbis, Praha
rok vydání: 1966
počet stran: 124
stav: původní brož, dobře zachováno

»»»
80 Kč
Karel Berka - Aristoteles (Portréty sv. č. 14)

kód: M530011ME-H-F

obálka: Milan Hegar
překlad: A. Kříž
nakladatel: Orbis, Praha
rok vydání: 1966
počet stran: 204
stav: původní brož, dobře zachováno

»»»
80 Kč
Ladislav Hájek - Paměti A. Bergra

kód: M 1380/08 ME - DF

ilustrace: 44 vyobrazení
nakladatel: Orbis
rok vydání: 1944
počet stran: 344
stav: původní brož

»»»
200 Kč
Ladislav Karel Feierabend - Politické vzpomínky III

kód: M459611H-ME

obálka: Boris Mysliveček
nakladatel: Atlantis, Brno
rok vydání: 1996
počet stran: 504 + obr. přílohy
stav: výborný, původní vazba s obálkou
»»»
180 Kč
Lola Šetelíková - É Morto (Paměti lásky Štefánikovy) Lola Šetelíková - É Morto (Paměti lásky Štefánikovy)

kód: M473711ME-H-BIB

nakladatel: Ludvík Bradáč, Praha
rok vydání: 1920
počet stran: 80
stav: původní vazba, pěkně zachováno

»»»
360 Kč
Otakar Poupa - Syndrom kolibříka

kód: M467611B-ME

ilustrace: koláže - Otakar Poupa, foto - Jean Pragen
předmluva:B. Ošťádal
nakladatel: Galén, Praha
rok vydání: 2000
počet stran: 336
stav: výborný (nová), původní vazba s obálkou, 1. vydání

»»»
150 Kč
Pavel Kosatík - Ferdinand Peroutka (Pozdější život 1938-1978)

kód: M500211H-ME

fotografie: Jan Lukas, archiv Slávky Peroutkové a Michala Koláře
nakladatel: Ladislav Horáček - Paseka, Praha a Litomyšl
rok vydání: 2000
počet stran: 320 + obr. přílohy
stav: původní vazba s obálkou, podtrháno v textu, jinak pěkně zachováno

»»»
120 Kč
Timoteus Pokora - Čchin Š'chuang-Ti (Portréty sv. č. 20)

kód: M529811ME-H

obálka: Milan Hegar
překlad: autor
nakladatel: Orbis, Praha
rok vydání: 1967
počet stran: 224
stav: původní brož, dobře zachováno

»»»
80 Kč
Zdeněk Stříbrný - William Shakespeare (Portréty sv. č. 8)

kód: M529711ME-H

obálka: Milan Hegar
překlad: Erik A. Saudek
nakladatel: Orbis, Praha
rok vydání: 1964
počet stran: 176
stav: původní brož, dobře zachováno

»»»
80 Kč
Jiří Olič - Josef Lada

kód: M 1447/08 U - ME

ilustrace: Josef Lada
nakladatel: Petrov
rok vydání: 2003
počet stran: 526
stav: původní vazba s obálkou
»»»
360 Kč
Jiří Opelík - Josef Čapek

kód: MS 1549/08 H - ME

ilustrace: 48 obrazových příloh
nakladatel: Melantrich
rok vydání: 1980
počet stran: 364
stav: původní vazba s obálkou
»»»
150 Kč
Emil Artur Longen - Jaroslav Hašek

kód: M160708B-ME

ilustrace: autor
nakladatel: E. Beaufort, Praha
rok vydání: 1947
počet stran: 216
stav: nepůvodní vazba s obálkou, uvnitř razítka, stopy používání »»»
100 Kč
Jiří Opelík - Josef Čapek

kód: M169608U-ME

ilustrace: fotky, rukopisy
nakladatel: Melantrich
rok vydání: 1980
počet stran: 364 text + 48 obrazové přílohy
stav: původní vazba s obálkou, dobrý stav

»»»
150 Kč
Albert Pražák - T.G.Masaryk k jeho názorům na umění, hlavně slovesné

kód: MS207408FL-F-Me

ilustrace: 3x Karel Svolinský (+ obálka, vazba)
fotografie: 5x Josef Sudek
nakladatel: Družstevní práce
rok vydání: 1947
počet stran: 47
stav: původní vazba s obálkou, pěkný stav
»»»
360 Kč
Dobrava Moldanová - Božena Benešová

kód: MS202508ME-H

ilustrace: čb fotografie
nakladatel: Melantrich
rok vydání: 1976
počet stran: 310
stav: původní vazba s obálkou, dobrý stav »»»
150 Kč
Klaus Wagenbach - Franz Kafka

kód: M216008B-ME

ilustrace: mnoho čb fotografií
nakladatel: Mladá fronta
rok vydání: 1967
počet stran: 167
stav: původní brož, výborný stav
»»»
120 Kč
Václav Žáček - Josef Václav Frič

kód: MS209808H-ME

ilustrace: čb fotografie
nakladatel: Melantrich
rok vydání: 1979
počet stran: 391
stav: původní vazba s obálkou, dobrý stav
»»»
120 Kč
Stanislav Šmatlák - Pavol Országh Hviezdoslav

kód: MS209608H-ME

ilustrace: čb fotografie
nakladatel: Svobodné slovo
rok vydání: 1968
počet stran: 193
stav: původní vazba s obálkou, dobrý stav
»»»
150 Kč
William Shakespeare - Dvojí majestát

kód: MS208108H-ME

ilustrace: dobové rytiny
nakladatel: Československý spisovatel - Klub přátel poezie
rok vydání: 1970
počet stran: 120
stav: původní vazba s obálkou, výborný stav
+ gramofonová deska
»»»
200 Kč
Ladislav Dvořák - Josef Perwolf

kód: MS211208H-Me

nakladatel: Melantrich

rok vydání: 1972
počet stran: 284
stav: původní vazba s obálkou, dobrý stav

»»»
150 Kč
Ludvík Svoboda - F. X. Šalda

kód: MS211408H-Me

ilustrace: čb fotografie
nakladatel: Svobodné slovo
rok vydání: 1967
počet stran: 405
stav: původní vazba s obálkou, dobrý stav
»»»
150 Kč
František Buriánek - Karel Toman

kód: MS210708Me-H

ilustrace: čb fotografie
nakladatel: Melantrich
rok vydání: 1985
počet stran: 189
stav: původní vazba s obálkou, dobrý stav
»»»
150 Kč
Robert Dallek - Nedokončený život, John F. Kennedy 1917-1963

kód: MS309409ME-H

překlad: Pavel Kaas
nakladatel: Argo, Praha
rok vydání: 2006
počet stran: 684
stav: výborný, nová

»»»
360 Kč
Jan Herben - Matěj V. Kramérius

kód: M336409ME-BIB

nakladatel: Volné Myšlenky, Praha
rok vydání: 1926
počet stran: 112
stav: původní brož (nerozřezaná),
pěkně zachovalé
»»»
180 Kč
Album representantů všech oborů veřejného života česko-slovenského (armáda, politika atd.) Album representantů všech oborů veřejného života česko-slovenského (armáda, politika atd.)

kód: MS378400H-ME

nakladatel: Jos. Zeibrdlich, Praha
rok vydání: 1927
počet stran: 1204
stav: výborný, původní vazba (polokožená), 
ochranné pouzdro
»»»
12000 Kč
Položek v košíku: 0
Celkem: 0 Kč
Zobrazit košík Obchodní podmínky

Přihlášení

Přihlásit se přes Facebook:
Přihlásit se přes Facebook Zapomenuté heslo Nová registrace

Speciální nabídka

obal: Josef Týfa
nakladatel: Academia, Praha
rok vydání: 1977-82
počet stran: 644 + 580 + 540 + 640
stav: původní vazba s obálkou, velmi
pěkně zachováno, 4 svazky
 


kolektiv autorů - Umělecké památky Čech (4 svazky)
1600 Kč

Speciální nabídka

obálka: Robin Brichta (obraz Ilji Repina)
překlad: T. Hašková, J. Hulák
nakladatel: Academia, Praha
rok vydání: 2004
počet stran: 660
stav: výborný (nová), původní vazba s obálkou

Fjodor Michajlovič Dostojevskij - Běsi
150 Kč

Speciální nabídka

nakladatel: J. Otto v Praze
rok vydání: 1888 - 1943
počet stran: + - 900
stav: původní polokožená vazba, velmi pěkně zachováno, nepatrně odřené na několika dílech "vršky" hřbetů (viz foto)


Ottův slovník naučný 1888-1943 - kompletních 40 svazků "Stříbrná varianta" Ottův slovník naučný 1888-1943 - kompletních 40 svazků "Stříbrná varianta"
40000 Kč

Antikvariát Motýl 2007-2012

NAŠI PARTNEŘI : Nakladatelství Smart Press; Vyhledávače : Naakup.cz, CenyZboží.cz, eshop-katalog.cz, Internetové obchody

TOPlist