Pohlednice Místopis - pohlednice

Adolfova bouda (Krkonoše) Adolfova bouda (Krkonoše)

kód:

Typ pohlednice: fotopohled (R. Slavík)
Vydáno: kol. r. 1921
Nakladatel: Foto Fon
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:100 Kč
Pro registrované: 90 Kč
Báňská Bystrica (Slovensko, kostel) Báňská Bystrica (Slovensko, kostel)

kód:

Typ pohlednice: fotografická   
Vydáno: kol. r. 1930
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ne
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Bayr. u. Böhmer-Wald Bayr. u. Böhmer-Wald

kód:

prošlé poštou: ne

Cena:180 Kč
Pro registrované: 162 Kč
Bechyně - most (řeka) Bechyně - most (řeka)

kód:

Typ pohlednice: fotografická   
Vydáno: kol. r. 1930
Nakladatel: E. Kučera, Bechyně; Foto Fon, Praha
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak dobře zachováno (viz foto)

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Benecko v Krkonoších (Krkonoše) Benecko v Krkonoších (Krkonoše)

kód: M206211M

Typ pohlednice: fotopohled (R. Slavík)
Vydáno: kol. r. 1940
Nakladatel: Foto Fon, Praha
Prošlé poštou: ano (chybí známka)
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Benecko v Krkonoších - Pension a restaurace Benecko v Krkonoších - Pension a restaurace

kód:

Typ pohlednice: fotopohled (Feyfar)
Vydáno: kol. r. 1938
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ne
Kvalita: pěkně zachováno (viz foto)

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Benešov u Prahy Benešov u Prahy

kód: 0

Typ pohlednice: bar. fotografická   
Vydáno: kol. r. 1912
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ano
Kvalita: pěkně zachováno (viz foto)

Cena:150 Kč
Pro registrované: 135 Kč
Brandýs nad Labem - Zámek Brandýs nad Labem - Zámek

kód:

Typ pohlednice: bar. fotografická   
Vydáno: kol. r. 1920
Nakladatel: Marie Kalistová, Brandýs n. L.
Prošlé poštou: ano (chybí známka)
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Brno - Výstava soudobé kultury v Č. S. R. 1928 (Bromografia) Brno - Výstava soudobé kultury v Č. S. R. 1928 (Bromografia)

kód:

Typ pohlednice: fotografická   
Vydáno: kol. r. 1923
Nakladatel: nákl. výst. výboru
Prošlé poštou: ne
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:250 Kč
Pro registrované: 225 Kč
Bzenec - Zámek Bzenec - Zámek

kód:

Typ pohlednice: fotografická   
Vydáno: kol. r. 1910
Nakladatel: Jakub Strnad, Bzenec
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak dobře zachováno (viz foto)

Cena:100 Kč
Pro registrované: 90 Kč
Čerčany - Říční lázně Čerčany - Říční lázně

kód:

Typ pohlednice: fotografická (světlotisk)
Vydáno: kol. r. 1918
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:180 Kč
Pro registrované: 162 Kč
Čertovy proudy u Vyššího Brodu Čertovy proudy u Vyššího Brodu

kód: M232312M

prošlé poštou: ne

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Českomoravská vysočina - Devět skal Českomoravská vysočina - Devět skal

kód:

Typ pohlednice: fotografická   
Vydáno: kol. r. 1938
Nakladatel: Pardubická Fotobromka
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Českomoravská vysočina - Žákova hora (rozhledna) Českomoravská vysočina - Žákova hora (rozhledna)

kód:

Typ pohlednice: fotografická   
Vydáno: kol. r. 1929
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:100 Kč
Pro registrované: 90 Kč
Český Krumlov Český Krumlov

kód:

Typ pohlednice: fotografická   
Vydáno: kol. r. 1950
Nakladatel: Orbis
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Český Šternberk Český Šternberk

kód:

Typ pohlednice: fotografická  
Vydáno: kol. r. 1937 
Nakladatel: Foto-Fon
Prošlé poštou: ne
Kvalita: drobné vodní skvrny na rubu (viz foto)
Cena:100 Kč
Pro registrované: 90 Kč
Český Šternberk nad Sázavou Český Šternberk nad Sázavou

kód:

Typ pohlednice: fotografická   
Vydáno: kol. r. 1935
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ano, chybí známka
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Cesta na Čerchov v zimě Cesta na Čerchov v zimě

kód: M235012M

prošlé poštou: ne, dlouhá adresa

Cena:150 Kč
Pro registrované: 135 Kč
Chata Chata

kód: M219512M-H

prošlé poštou: ne

Cena:300 Kč
Pro registrované: 270 Kč
Chata Valdek (Komárov, auta - veteráni) Chata Valdek (Komárov, auta - veteráni)

kód: M219612M-H

prošlé poštou: ne

Cena:380 Kč
Pro registrované: 342 Kč
Chlumec nad Cidlinou

kód:

Typ pohlednice: fotografická 
Vydáno: kol. r. 1935
Nakladatel: Foto Fon
Prošlé poštou: ne
Kvalita: pěkně zachováno (viz foto)
Cena:100 Kč
Pro registrované: 90 Kč
Chlumec nad Cidlinou (kostel) Chlumec nad Cidlinou (kostel)

kód:

prošlé poštou: ano

Cena:120 Kč
Pro registrované: 108 Kč
Chlumec nad Cidlinou (náměstí, kostel) Chlumec nad Cidlinou (náměstí, kostel)

kód:

Typ pohlednice: bar. fotografická   
Vydáno: kol. r. 1918
Nakladatel: Ladislav Boháček, Nový Bydžov a Chlumec n. C.
Prošlé poštou: ano (chybí známka)
Kvalita: pěkně zachováno (viz foto)

Cena:180 Kč
Pro registrované: 162 Kč
Chocerady - Panorama Chocerady - Panorama

kód: M187811M

Typ pohlednice: fotografická   
Vydáno: kol. r. 1930
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak dobře zachováno (viz foto)

Cena:100 Kč
Pro registrované: 90 Kč
Choltice - Zámek Choltice - Zámek

kód:

Typ pohlednice: fotografická   
Vydáno: kol. r. 1950
Nakladatel: Orbis
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:60 Kč
Pro registrované: 54 Kč
Chýnov (kostel) Chýnov (kostel)

kód: M232612M

prošlé poštou: ano

Cena:120 Kč
Pro registrované: 108 Kč
Dnespeky (Nespeky) Dnespeky (Nespeky)

kód:

prošlé poštou: ano

Cena:240 Kč
Pro registrované: 216 Kč
Dobruška (sloup se sochou, kostel) Dobruška (sloup se sochou, kostel)

kód:

Typ pohlednice: bar. fotografická   
Vydáno: kol. r. 1919
Nakladatel: A. Kovářová, Dobruška
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:120 Kč
Pro registrované: 108 Kč
Dolní Bečva u Rožnova pod Radhoštěm Dolní Bečva u Rožnova pod Radhoštěm

kód: M209311M

Typ pohlednice: fotografická   
Vydáno: kol. r. 1928
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:90 Kč
Pro registrované: 81 Kč
Domažlice (náměstí, věž) Domažlice (náměstí, věž)

kód:

Typ pohlednice: fotografická   
Vydáno: kol. r. 1950
Nakladatel: Orbis
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč

Výhody registrace

  • 10% sleva na nákup zboží
  • info o novinkách
  • další slevy na vybrané zboží
Zaregistrovat se

Newsletter

Máte-li zájem dostávat aktuální nabídky, uveďte svůj e-mail.

Motýlova speciální nabídka

ilustrace: velké množství fotografií
nakladatel: Panorama
rok vydání: 1986
počet stran: 293
stav: původní vazba s obálkou


240 Kč

ilustrace: Rudolf Mader
nakladatel: Orbis, Praha
rok vydání: 1967
počet stran: 548 + obr. přílohy
stav: původní vazba s obálkou, pěkně zachováno


150 Kč

ilustrace: Rudolf Mader
nakladatel: vydavatelstvo osveta
rok vydání: 1964
počet stran: 540 + obr. přílohy
stav: původní vazba s obálkou, pěkně zachováno

SLOVENSKY !


150 Kč

ilustrace: Vojtěch Kubašta
nakladatel: Vladimír Žikeš, Praha
rok vydání: 1948
počet stran: 132
stav: původní vazba s obálkou, dobře zachováno


100 Kč

ilustrace: velké množství fotografií
nakladatel: Osveta N. P. Martin
rok vydání: 1956
počet stran: 210
stav: původní vazba s obálkou, obálka podlepena, jinak výborný stav!


500 Kč

Pražský hrad, Španělský sál, Zbraslavský zámek, Divoká Šárka, Veletržní palác, Uhelný trh, Kavárna Fenix, Letenské sady a mnoho dalších


180 Kč

ilustrace: velké množství fotografií
nakladatel: Osveta
rok vydání: 1956
počet stran: 160
stav: původní vazba s obálkou, obálka podlepena, jinak výborný stav!


500 Kč

ilustrace: velké množství fotografií (K. Celba a B. Straka)
nakladatel: Slovtour
rok vydání: 1951
počet stran: 277
stav: původní vazba s obálkou, obálka podlepena, jinak výborný stav!


500 Kč

Kniha s doprovodem četných obrazových příloh, reprodukujících dokonale nejtypičtější památky a výtvarné hodnoty pražského baroka, seznamuje nás svým básnicky sugestivním textem nejen s velkolepostí a monumentalitou barokní Prahy, nýbrž i se samou duší její...


800 Kč

Návštěvníkům Prahy z Čech i z ciziny dostává se v tomto objevitelském essayi opravdu povoleného průvodce po Praze barokní, a to z pera jednoho z nejlepších kritiků a znalců baroka u nás, Arne Nováka, pro jehož umělecké cítění a vnímání je příznačný mocně vyvinutý smysl pro výtvarné hodnoty.


380 Kč

Antikvariát Motýl 2007-2013, created by: Informica, webhosting: CEBIN

NAŠI PARTNEŘI : Nakladatelství Smart Press; Bleší trhy a sběratelské burzy; Knihkupectví Zbraslav; Ráj umělců
Vyhledávače : CenyZboží.cz, eshop-katalog.cz

TOPlist