Pohlednice Propaganda
kód:
Vydáno: kol. r. 1918
Nakladatel: Nová grafika, Praha
Prošlé poštou: ne
Kvalita: pěkně zachováno (viz foto)
kód: M176000PR
Vydáno: kol. r. 1923
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ne
Kvalita: nalomený (viz foto)
kód:
Technika: ofset (VF)
Vydáno: kol. r. 1937
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ne
Kvalita: odřené růžky, jinak dobře zachováno (viz foto)
kód:
Typ pohlednice: světlotisk
Vydáno: kol. r. 1899
Nakladatel: neuveden
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto), dlouhá adresa
kód:
Vydáno: kol. r. 1908
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ano
Kvalita: pěkně zachováno (viz foto)
(Šimůnek)
kód: M230612PR
prošlé poštou: ne
kód:
Vydáno: kol. r. 1918
Nakladatel: Nová grafika, Praha
Prošlé poštou: ne
Kvalita: pěkně zachováno (viz foto)
kód:
Typ pohlednice: bar. světlotisk
Vydáno: kol. r. 1912
Nakladatel: neuveden
Prošlé poštou: ne
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)
kód:
prošlé poštou: ne
kód:
Vydáno: kol. r. 1908
Nakladatel: D. Kosiner a spol., Praha
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky (viz foto)
kód:
Vydáno: kol. r. 1908
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ano, chybí známka
Kvalita: mírně odřené růžky (viz foto)
kód:
Typ pohlednice: tisk, autor Mikoláš Aleš
Vydáno: kol. r. 1900
Nakladatel: neuveden
Prošlé poštou: ne
Kvalita: odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto), dlouhá adresa
kód:
Typ pohlednice: barevná zinkografie (autor A. Brázda)
Vydáno: kol. r. 1920
Nakladatel: V. Neubert a synové, Praha
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)
Výhody registrace
- 10% sleva na nákup zboží
- info o novinkách
- další slevy na vybrané zboží
Newsletter
Motýlova speciální nabídka
ilustrace: velké množství fotografií
nakladatel: Panorama
rok vydání: 1986
počet stran: 293
stav: původní vazba s obálkou
ilustrace: Rudolf Mader
nakladatel: Orbis, Praha
rok vydání: 1967
počet stran: 548 + obr. přílohy
stav: původní vazba s obálkou, pěkně zachováno
ilustrace: Rudolf Mader
nakladatel: vydavatelstvo osveta
rok vydání: 1964
počet stran: 540 + obr. přílohy
stav: původní vazba s obálkou, pěkně zachováno
SLOVENSKY !
ilustrace: Vojtěch Kubašta
nakladatel: Vladimír Žikeš, Praha
rok vydání: 1948
počet stran: 132
stav: původní vazba s obálkou, dobře zachováno
ilustrace: velké množství fotografií
nakladatel: Osveta N. P. Martin
rok vydání: 1956
počet stran: 210
stav: původní vazba s obálkou, obálka podlepena, jinak výborný stav!
Pražský hrad, Španělský sál, Zbraslavský zámek, Divoká Šárka, Veletržní palác, Uhelný trh, Kavárna Fenix, Letenské sady a mnoho dalších
ilustrace: velké množství fotografií
nakladatel: Osveta
rok vydání: 1956
počet stran: 160
stav: původní vazba s obálkou, obálka podlepena, jinak výborný stav!
ilustrace: velké množství fotografií (K. Celba a B. Straka)
nakladatel: Slovtour
rok vydání: 1951
počet stran: 277
stav: původní vazba s obálkou, obálka podlepena, jinak výborný stav!
Kniha s doprovodem četných obrazových příloh, reprodukujících dokonale nejtypičtější památky a výtvarné hodnoty pražského baroka, seznamuje nás svým básnicky sugestivním textem nejen s velkolepostí a monumentalitou barokní Prahy, nýbrž i se samou duší její...
Návštěvníkům Prahy z Čech i z ciziny dostává se v tomto objevitelském essayi opravdu povoleného průvodce po Praze barokní, a to z pera jednoho z nejlepších kritiků a znalců baroka u nás, Arne Nováka, pro jehož umělecké cítění a vnímání je příznačný mocně vyvinutý smysl pro výtvarné hodnoty.