Pohlednice Propaganda

28. říjen 28. říjen

kód: M234312PR

prošlé poštou: ne

Cena:100 Kč
Pro registrované: 90 Kč
Alegorie - Dělník Alegorie - Dělník

kód: M230212PR

prošlé poštou: ne, na rubu bez tisku

Cena:100 Kč
Pro registrované: 90 Kč
Alegorie - Zemědělci Alegorie - Zemědělci

kód: M230312PR

prošlé poštou: ne, na rubu bez tisku

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Bratrství Ghibellini Bratrství Ghibellini

kód: M231612P-PR

prošlé poštou: ano

Cena:380 Kč
Pro registrované: 342 Kč
Československo (Tchécoslovaquie) Československo (Tchécoslovaquie)

kód:

prošlé poštou: ne

Cena:150 Kč
Pro registrované: 135 Kč
Československý Sokol Československý Sokol

kód: M230012S-PR

prošlé poštou: ne, na rubu bez tisku

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Císařovna Sissi Císařovna Sissi

kód: M234512PR

prošlé poštou: ne, dlouhá adresa

 

Cena:150 Kč
Pro registrované: 135 Kč
Fronta na chléb Fronta na chléb

kód:

Autor: Ad. Petříček  
Vydáno: kol. r. 1918
Nakladatel: Nová grafika, Praha
Prošlé poštou: ne
Kvalita: pěkně zachováno (viz foto)
Cena:250 Kč
Pro registrované: 225 Kč
Hasič (oheň) Hasič (oheň)

kód: M230412PR

prošlé poštou: ne, na rubu bez tisku

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Hospodářská výstava v Praze

kód: M176000PR

Typ pohlednice: lito-ofset  
Vydáno: kol. r. 1923
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ne
Kvalita: nalomený (viz foto)
Cena:100 Kč
Pro registrované: 90 Kč
II. Výstavní trh Českého ráje v Jičíně (4. - 25. 7. 1937) II. Výstavní trh Českého ráje v Jičíně (4. - 25. 7. 1937)

kód:

Technika: ofset (VF)
Vydáno: kol. r. 1937
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ne
Kvalita: odřené růžky, jinak dobře zachováno (viz foto)

Cena:120 Kč
Pro registrované: 108 Kč
Jubilejní slavnosť Akademická Jubilejní slavnosť Akademická

kód:

Typ pohlednice: světlotisk
Vydáno: kol. r. 1899
Nakladatel: neuveden
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto), dlouhá adresa

Cena:150 Kč
Pro registrované: 135 Kč
Jubilejní výstava v Praze Jubilejní výstava v Praze

kód:

Autor: G. Kumt   
Vydáno: kol. r. 1908
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ano 
Kvalita: pěkně zachováno (viz foto)
Jubilejní výstava v Praze 1908 - V japonské čajovně Jubilejní výstava v Praze 1908 - V japonské čajovně

(Šimůnek)

kód: M230612PR

prošlé poštou: ne

Cena:150 Kč
Pro registrované: 135 Kč
Krčma v Krčma v

kód:

Autor: Ad. Petříček  
Vydáno: kol. r. 1918
Nakladatel: Nová grafika, Praha 
Prošlé poštou: ne
Kvalita: pěkně zachováno (viz foto)
Cena:250 Kč
Pro registrované: 225 Kč
Lieb Vaterland (Drahá vlasti) Lieb Vaterland (Drahá vlasti)

kód: M234212PR-Ž

prošlé poštou: ne

Cena:100 Kč
Pro registrované: 90 Kč
Majales 1912 Majales 1912

kód:

Typ pohlednice: bar. světlotisk 
Vydáno: kol. r. 1912
Nakladatel: neuveden
Prošlé poštou: ne
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:100 Kč
Pro registrované: 90 Kč
Muziky, muziky! Muziky, muziky!

kód: M232912Z-PR

prošlé poštou: ne

Pojďte s námi k tanci Pojďte s námi k tanci

kód: M233012Z-PR

prošlé poštou: ne

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Pomník bratří Veverků Pomník bratří Veverků

kód: M230112PR

prošlé poštou: ne, na rubu bez tisku

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
Pozdrav z Jubilejní výstavy v Praze Pozdrav z Jubilejní výstavy v Praze

kód:

Typ pohlednice: litografie 
Vydáno: kol. r. 1908
Nakladatel: D. Kosiner a spol., Praha
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky (viz foto)
Cena:100 Kč
Pro registrované: 90 Kč
Pozdrav z Jubilejní výstavy v Praze Pozdrav z Jubilejní výstavy v Praze

kód:

Typ pohlednice: litografie  
Vydáno: kol. r. 1908
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ano, chybí známka
Kvalita: mírně odřené růžky (viz foto)
Cena:150 Kč
Pro registrované: 135 Kč
Pozdrav z výstavy (Polsko) Pozdrav z výstavy (Polsko)

kód: M230712PR

prošlé poštou: ne

Cena:280 Kč
Pro registrované: 252 Kč
Sjezd Slovanského hasičstva v Praze Sjezd Slovanského hasičstva v Praze

kód: M229912PR-T

prošlé poštou: ne

Cena:180 Kč
Pro registrované: 162 Kč
Stalin

kód:

novotisk
při odběru více jak 10ks, á5 Kč od jednoho pohledu

Cena:10 Kč
Pro registrované: 9 Kč
Studentské Majales (autor M. Aleš) Studentské Majales (autor M. Aleš)

kód:

Typ pohlednice: tisk, autor Mikoláš Aleš 
Vydáno: kol. r. 1900
Nakladatel: neuveden
Prošlé poštou: ne
Kvalita: odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto), dlouhá adresa

Studentské písně Studentské písně

kód: M230812PR-Ž

prošlé poštou: ne, dlouhá adresa, známka

Cena:800 Kč
Pro registrované: 720 Kč
V mládeži budoucnost (autor A. Brázda) V mládeži budoucnost (autor A. Brázda)

kód:

Typ pohlednice: barevná zinkografie (autor A. Brázda)
Vydáno: kol. r. 1920
Nakladatel: V. Neubert a synové, Praha
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)

Cena:80 Kč
Pro registrované: 72 Kč
VI. Slet Všesokolský v Praze 1912 VI. Slet Všesokolský v Praze 1912

kód: M230512PR

prošlá poštou: ne, na rubu bez tisku

Cena:150 Kč
Pro registrované: 135 Kč

Výhody registrace

  • 10% sleva na nákup zboží
  • info o novinkách
  • další slevy na vybrané zboží
Zaregistrovat se

Newsletter

Máte-li zájem dostávat aktuální nabídky, uveďte svůj e-mail.

Motýlova speciální nabídka

ilustrace: velké množství fotografií
nakladatel: Panorama
rok vydání: 1986
počet stran: 293
stav: původní vazba s obálkou


240 Kč

ilustrace: Rudolf Mader
nakladatel: Orbis, Praha
rok vydání: 1967
počet stran: 548 + obr. přílohy
stav: původní vazba s obálkou, pěkně zachováno


150 Kč

ilustrace: Rudolf Mader
nakladatel: vydavatelstvo osveta
rok vydání: 1964
počet stran: 540 + obr. přílohy
stav: původní vazba s obálkou, pěkně zachováno

SLOVENSKY !


150 Kč

ilustrace: Vojtěch Kubašta
nakladatel: Vladimír Žikeš, Praha
rok vydání: 1948
počet stran: 132
stav: původní vazba s obálkou, dobře zachováno


100 Kč

ilustrace: velké množství fotografií
nakladatel: Osveta N. P. Martin
rok vydání: 1956
počet stran: 210
stav: původní vazba s obálkou, obálka podlepena, jinak výborný stav!


500 Kč

Pražský hrad, Španělský sál, Zbraslavský zámek, Divoká Šárka, Veletržní palác, Uhelný trh, Kavárna Fenix, Letenské sady a mnoho dalších


180 Kč

ilustrace: velké množství fotografií
nakladatel: Osveta
rok vydání: 1956
počet stran: 160
stav: původní vazba s obálkou, obálka podlepena, jinak výborný stav!


500 Kč

ilustrace: velké množství fotografií (K. Celba a B. Straka)
nakladatel: Slovtour
rok vydání: 1951
počet stran: 277
stav: původní vazba s obálkou, obálka podlepena, jinak výborný stav!


500 Kč

Kniha s doprovodem četných obrazových příloh, reprodukujících dokonale nejtypičtější památky a výtvarné hodnoty pražského baroka, seznamuje nás svým básnicky sugestivním textem nejen s velkolepostí a monumentalitou barokní Prahy, nýbrž i se samou duší její...


800 Kč

Návštěvníkům Prahy z Čech i z ciziny dostává se v tomto objevitelském essayi opravdu povoleného průvodce po Praze barokní, a to z pera jednoho z nejlepších kritiků a znalců baroka u nás, Arne Nováka, pro jehož umělecké cítění a vnímání je příznačný mocně vyvinutý smysl pro výtvarné hodnoty.


380 Kč

Antikvariát Motýl 2007-2013, created by: Informica, webhosting: CEBIN

NAŠI PARTNEŘI : Nakladatelství Smart Press; Bleší trhy a sběratelské burzy; Knihkupectví Zbraslav; Ráj umělců
Vyhledávače : CenyZboží.cz, eshop-katalog.cz

TOPlist