Pohlednice Hospody - pivovary
kód: M219512M-H
prošlé poštou: ne
kód:
Vydáno: kol. r. 1918
Nakladatel: Nová grafika, Praha
Prošlé poštou: ne
Kvalita: pěkně zachováno (viz foto)
kód:
Typ pohlednice: fotografická
Vydáno: kol. r. 1930
Nakladatel: L. Kořinský
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak dobře zachováno (viz foto)
kód: 0
Typ pohlednice: fotomontáž
Vydáno: kol. r. 1910
Nakladatel: L. Kořínský, Litovel
Prošlé poštou: ne
Kvalita: drobné skvrny, jinak velmi pěkný stav (viz foto)
kód:
Typ pohlednice: fotografická
Vydáno: kol. r. 1930
Nakladatel: RKM
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak dobře zachováno (viz foto)
kód:
Typ pohlednice: fotografická
Vydáno: kol. r. 1935
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)
kód: 0
Typ pohlednice: fotografická, okénková
Vydáno: kol. r. 1900
Nakladatel: Vinc Řehulka, Prostějov
Prošlé poštou: ano, dlouhá adresa
Kvalita: pěkně zachováno (viz foto)
kód: 0
Typ pohlednice: fotografická, velký formát
Vydáno: kol. r. 1940
Nakladatel: Procházkův Plzeňský restaurant
Prošlé poštou: ne
Kvalita: pěkně zachováno (viz foto)
kód: M193611H
Typ pohlednice: fotografická (světlotisk)
Vydáno: kol. r. 1918
Nakladatel: neuvedeno
Prošlé poštou: ano
Kvalita: mírně odřené růžky, jinak pěkně zachováno (viz foto)
(1865-1885)
kód: M680512M-H
Dohled ke správě obcí, Správa příjmů okresních, Správa silnic okresních, Okresní nadace, Úřední agenda okr. výboru smíchovského, Komunikace, Pensijní normále úřadníků a sluebníků okresních, O inventáři obecním, O vykonávání silniční policie, O zřizování hasičských sborů, O urychlení vyřizování úředních záležitostí a další
kód:
Vydáno: kol. r. 1911
Nakladatel: J. Evják, Vídeň
Prošlé poštou: ano
Kvalita: vodní skvrny (viz foto)
kód:
Vzácný záběr restaurace na Letné. Dlouhá adresa, prošlé v r.1901. Vydal nakl. K.Bellmann v Praze. Dobře zachovalé.kód:
Lithografický, žertovný pohlednicový tisk . Nakladatel a vydavatel není uveden. Dlouhá adresa, poštou neprošlé - ve velmi dobrém stavukód:
Krásná tříokenková barevná lithografie. Pohled na Bad Gastein a na Stoklerovu restauraci. Dlouhá adresa, nakl. neuveden. Poštovně prošlé v r. 1898 do Prahy. Pohled je v bezvadně zachovalém stavu.kód:
Námět: čs. místopisTyp pohlednice: fotografická, barevný světlotisk,
dvouokénková
Vydáno: cca 1910
Nakladatel: J. Adámek
Prošlé poštou: ne
Kvalita: velmi dobrá
kód:
Námět: čs. místopisTyp pohlednice: barevná, vytlačovaný rámeček
Vydáno: cca 1910
Nakladatel: Alois J. Podivínský
Prošlé poštou: ne
Kvalita: dobrá
kód:
Typ pohlednice: rozkládací pohlednice, dlouhá adresaVydáno: cca 1905
Nakladatel: Husník a Häusler, Praha
Prošlé poštou: ano, rok nečitelný
Kvalita: na rubové straně dobové skvrny, jinak
dobrý stav
kód:
Typ pohlednice: fotografickáVydáno: kol. r. 1925
Nakladatel: Hotel Klán
Prošlé poštou: ano
Kvalita: dobrá, drobné skvrny
(viz foto)
kód:
Typ pohlednice: foto-víceokénkovýVydáno: kol. r. 1940
Nakladatel: J. Švec
Prošlé poštou: ne
Kvalita: drobné skvrny na rubu (viz foto)
kód:
Technika: dobový hlubotiskVydáno: kol. r. 1930
Nakladatel: Mazlova rodin. vinárna, Praha
Prošlé poštou: 7 ks ano, 2 ks ne
Kvalita: dobře zachováno (viz foto),
1 ks mírně natržený
kód:
Technika: hlubotiskAutor: Zemek
Vydáno: kol. r. 1930
Nakladatel: Dům české kuchyně
"U sv. Havla", Praha
Prošlé poštou: 1 ks ano, 5 ks ne
Kvalita: výborný
kód:
Autor: Láďa NovákTechnika: barevný hlubotisk
Vydáno: kol. r. 1915
Nakladatel: Jedlička, F.J.Praha
Prošlé poštou: ano
Kvalita: pěkně zachovalé
kód:
Autor: Láďa NovákTechnika: barevný hlubotisk
Vydáno: kol. r. 1915
Nakladatel: Minerva, Praha
Prošlé poštou: ano
Kvalita: pěkně zachovalé
kód:
Autor: Láďa NovákTechnika: barevný hlubotisk
Vydáno: kol. r. 1907
Nakladatel: neuvedeno, přítisk na rubu "U Fleků"
Prošlé poštou: ano
Kvalita: pěkně zachovalé
Výhody registrace
- 10% sleva na nákup zboží
- info o novinkách
- další slevy na vybrané zboží
Newsletter
Motýlova speciální nabídka
ilustrace: velké množství fotografií
nakladatel: Panorama
rok vydání: 1986
počet stran: 293
stav: původní vazba s obálkou
ilustrace: Rudolf Mader
nakladatel: Orbis, Praha
rok vydání: 1967
počet stran: 548 + obr. přílohy
stav: původní vazba s obálkou, pěkně zachováno
ilustrace: Rudolf Mader
nakladatel: vydavatelstvo osveta
rok vydání: 1964
počet stran: 540 + obr. přílohy
stav: původní vazba s obálkou, pěkně zachováno
SLOVENSKY !
ilustrace: Vojtěch Kubašta
nakladatel: Vladimír Žikeš, Praha
rok vydání: 1948
počet stran: 132
stav: původní vazba s obálkou, dobře zachováno
ilustrace: velké množství fotografií
nakladatel: Osveta N. P. Martin
rok vydání: 1956
počet stran: 210
stav: původní vazba s obálkou, obálka podlepena, jinak výborný stav!
Pražský hrad, Španělský sál, Zbraslavský zámek, Divoká Šárka, Veletržní palác, Uhelný trh, Kavárna Fenix, Letenské sady a mnoho dalších
ilustrace: velké množství fotografií
nakladatel: Osveta
rok vydání: 1956
počet stran: 160
stav: původní vazba s obálkou, obálka podlepena, jinak výborný stav!
ilustrace: velké množství fotografií (K. Celba a B. Straka)
nakladatel: Slovtour
rok vydání: 1951
počet stran: 277
stav: původní vazba s obálkou, obálka podlepena, jinak výborný stav!
Kniha s doprovodem četných obrazových příloh, reprodukujících dokonale nejtypičtější památky a výtvarné hodnoty pražského baroka, seznamuje nás svým básnicky sugestivním textem nejen s velkolepostí a monumentalitou barokní Prahy, nýbrž i se samou duší její...
Návštěvníkům Prahy z Čech i z ciziny dostává se v tomto objevitelském essayi opravdu povoleného průvodce po Praze barokní, a to z pera jednoho z nejlepších kritiků a znalců baroka u nás, Arne Nováka, pro jehož umělecké cítění a vnímání je příznačný mocně vyvinutý smysl pro výtvarné hodnoty.